Vaše kariéra s Brunelem

Jako konzultant Brunelu budete moci nám i našim zákazníkům ukázat, co ve Vás je, a dlouhodobě rozvíjet svůj potenciál na maximum. Vy převezmete operativní a / nebo strategickou zodpovědnost za projekt našeho klienta a budete pracovat na úkolech, které Vám zadá Váš Account Manager. Brunel se bude starat o Váš rozvoj a kariérní postup a pomůže Vám dostat se na ty nejlepší IT a engineeringové projekty v těch nejzajímavějších českých i zahraničních společnostech.

Ve společnosti Brunel získáte možnost nahlédnout do špičkových společností v nejrůznějších odvětvích a naplno rozvíjet svůj potenciál. Rozjeďte s Brunelem svou kariéru naplno!

Profesionálové definují svou kariérní dráhu přímo s ohledem na odbornost, kterou chtějí získat.

A takto by mohla vypadat Vaše kariéra

Nasbírejte praktické zkušenosti na jednom projektu. Po jeho skončení Vám umožníme uplatnit získané know-how na dalším projektu u jiného zákazníka. S Brunelem máte skvělou příležitost rozšířit své znalosti a zkušenosti na řadě projektů v engineeringu a IT.

Konzultant Brunelu 

Láká Vás kariéra v engineeringu, automotive, logistice, kvalitě, designu, projektovém managementu, nebo vývoji a testování HW a SW? Staňte se konzultantem Brunelu!

Vzbudili jsme Vaši zvědavost? Získejte více informací o našich projektech.
  • Objevte s Brunelem nové výzvy

    Nenechte si ujít žádný zajímavý projekt v IT nebo engineeringu. Brunel Vám pomůže vybrat ty nejlepší projekty právě pro Vás.

    Otevřené pozice