Vaše kariéra 

Chcete pracovat na projektech u předních mezinárodních firem v oblasti automotive a nejnovějších technologií, které pro Vás budou výzvou? Chcete naše zákazníky provázet napříč celým procesním řetězcem a ve všech fázích vývoje produktů? Nastartujte svou kariéru u jednoho z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších poskytovatelů engineeringových služeb.

Hledáme lidi, kteří toho hodně dokáží – a kteří toho také hodně očekávají.

Markus Eckhardt, Managing Director Brunel GmbH

Zajímavá pracovní náplň

Rozmanitost moderního engineeringu ve společnosti Brunel znamená: Atraktivní pracovní úkoly - od rodinné firmy přes středně velké podniky až po velké mezinárodní koncerny; ať už oblast silniční, železniční, vodní, letecké dopravy nebo astronautiky; tradiční nebo inovativní; od vývoje až po hotový produkt; národní nebo mezinárodní; od profesního nováčka až po zkušeného profesionála. Zažijte profesní rozmanitost a napínavé úkoly, které Vám skutečně vyhovují.

Jeden zaměstnavatel, mnoho možností

Jako jeden z předních poskytovatelů engineeringových služeb v německy mluvících zemích a v České republice pro Vás máme v nabídce celou řadu zajímavých pracovních příležitostí. Kromě toho disponujeme v rámci společnosti Brunel International celosvětovou sítí s dalšími rozmanitými možnostmi kariéry. 

Pracovat v Brunelu znamená: Atraktivní pracovní úkoly, dobré kariérní vyhlídky, jistotu rostoucího zaměstnavatele a rozmanitost engineeringových služeb.

Důvody proč Brunel