Specialista dodavatelské kvality (w/m/d)

Prague - Česká republika - Services - Prodej a marketing - Projektové řízení a koordinace - Professional Bachelor

Jste odborník na kvalitu a hledáte příležitost ke kariérnímu a osobnímu růstu a získání zkušeností na rozmanitých projektech napříč engineeringem a automotive? Pak reagujte na tuto pracovní nabídku a staňte se naším novým Specialistou dodavatelské kvality.

Kontaktní osoba

Anna Jindrova, Recruiter

Náplň projektové práce

Hledáme Specialistu dodavatelské kvality se zkušenostmi v automobilovém průmyslu. Vaší hlavní pracovní náplní bude:

  • Řízení kvality dodavatelů; zodpovědnost za konkrétní dodavatele a díly
  • Řešení případných reklamací a nápravných opatření
  • Audit produktů vybraných nakupovaných dílů
  • Zajišťování, aby dodavatelé v regionu byli kontrolováni reporty, zprávami, audity, vývojovými plány, aby bylo možné objevit možná rizika

Požadavky

  • Znalost nástrojů kvality (8D reporty); znalost norem ISO
  • Vynikající písemné a komunikační dovednosti.
  • Schopnost pracovat nezávisle a efektivně řídit čas a přizpůsobit se rychlé změně priorit.
  • Výhodou zkušenost z automobilového průmyslu a se sériovou výrobou
  • Technické vzdělání – VŠ preferujeme
  • Komunikativní úroveň angličtiny a plynulá čeština / slovenština je nutností / Němčina je plus.

Co nabízíme

  • S Brunelem se dostanete k těm nejlepším projektům u těch nejzajímavějších společností – od českých až po velké mezinárodní korporace v automobilovém, průmyslovém a výrobním odvětví
  • Budete s námi spolupracovat dlouhodobě na vícero projektech, což Vám zajistí rychlejší růst vlastní odbornosti a tím i rychlejší navyšování Vašeho platového ohodnocení
  • Ovlivníte, na jakém projektu s námi budete spolupracovat
  • Na jednotlivých projektech budete zákazníky vnímán jako expert s prestiží externisty
  • Každý konzultant má přiděleného svého Account Managera, který dané oblasti rozumí, a je schopen vyhodnotit situaci na projektu a být Vám oporou
  • Co Vás určitě potěší: Nadstandardní finanční balíček s individuálním odhodnocením za každý úspěšně realizovaný projekt. Jako našeho projektového konzultanta Vás budeme v Brunelu podporovat na projektech u našich zákazníků a pomůžeme Vám rozvíjet Váš potenciál na interních i externích školeních. V Brunelu se můžete těšit na coffee breaky, letní party, vánoční večírek a mnoho dalších hezkých týmových zážitků.

O Brunelu

Od svého založení v roce 1975 se Brunel stal mezinárodní skupinou působící po celém světě s více než 12 000 zaměstnanci. Brunel je silná mezinárodní značka se 106 pobočkami po celém světě a dvěma vývojovými centry v Evropě. Pro naše zákazníky v České republice řešíme důležité projekty v designu, kvalitě, elektroengineeringu a projektovém managementu včetně industrializace.

Shrnutí

  • Číslo pracovní: PUB198157
  • Místo: Prague
  • Market: Services
  • Počet hodin týdně: 40
  • Pobočka: Prodej a marketing
  • Nejvyšší dosažené vzdělání: Professional Bachelor
  • Oblast odborné způsobilosti: Projektové řízení a koordinace
  • Uzávěrka: pondělí 30. prosince 2019

AJ

Anna Jindrova

Recruiter Brunel Czech Republic Prague

Související pracovní nabídky

    Job Alert

    Send me an email with the latest vacancies matching Specialista dodavatelské kvality - Prague

    Vyhledávaný dotaz je neplatný nebo poškozený. K odebírání nových pracovních nabídek jste již přihlášen/a.
    Četnost zasílání upozornění není správně vyplněna.
    Prosím, zadejte platnou emailovou adresu.
    When creating a Job Alert you agree to our Privacy Statement. You can adjust or cancel your Job Alert at any time.

    Potvrzení bylo zasláno na