Projektový Manažer (w/m/d)

Prague - Prague - Česká republika - Services - IT a telekomunikační systémy - Projektové řízení, konzultační činnost a audity - Academic Bachelor

Jste odborník na projektový management a hledáte příležitost ke kariérnímu a osobnímu růstu a získání zkušeností na rozmanitých projektech napříč engineeringem a automotive? Pak reagujte na tuto pracovní nabídku a staňte se naším novým IT projektovým manažerem.

Kontaktní osoba

Anna Jindrova, Recruiter

Náplň projektové práce

  • Řízení projektu během jeho celého životního cyklu
  • Sestavení projektového týmu (interní a externí)
  • Vedení a koordinace členů týmu (obchodní, interní IT, dodavatelské zdroje)
  • Organizace schůzek tykajících se projektu (workshops, status, steering committee)
  • Příprava a aktualizace projektových nástrojů (plán projektu, zpráva o stavu, plán rizik a protokol o problémech)
  • Podpora v oblasti analýzy požadavků, testování řešení, pilotování, zavádění a předávání operací
  • Koordinace výběrových řízení a realizace další spolupráce
  • Správa rozpočtu projektu (CAPEX planning, forecasting, spending)

Požadavky

  • Projektový manažer s minimálně 2 letými zkušenostmi v oblasti projektů
  • Předchozí zkušenosti s různými projekty, včetně maloobchodních IT systémů nebo alespoň informačních systémů obecně
  • Zkušenosti s analýzou podnikání (Process mapping, Requirements gathering workshops)
  • Dobré organizační schopnosti a schopnost rychle se orientovat v heterogenním prostředí
  • Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými stranami
  • Schopnost rychle se učit a orientovat se v nových oblastech a
  • Schopnost rozpoznat skutečné vlastnosti a schopnosti nabízených řešení a správně je posoudit
  • Schopnost odhadnout a vytvořit realistický plán projektu a posoudit dovednosti a zkušenosti členů týmu v této souvislosti
  • Schopnost zdokumentovat změny
  • Dobrá znalost angličtiny

O Brunelu

Od svého založení v roce 1975 se Brunel stal mezinárodní skupinou působící po celém světě s více než 12 000 zaměstnanci. Brunel je silná mezinárodní značka se 106 pobočkami po celém světě a dvěma vývojovými centry v Evropě. Pro naše zákazníky v České republice řešíme důležité projekty v designu, kvalitě, elektroengineeringu a projektovém managementu včetně industrializace.

Shrnutí

  • Číslo pracovní: PUB199762
  • Místo: Prague
  • Market: Services
  • Počet hodin týdně: 40
  • Pobočka: IT a telekomunikační systémy
  • Nejvyšší dosažené vzdělání: Academic Bachelor
  • Oblast odborné způsobilosti: Projektové řízení, konzultační činnost a audity
  • Uzávěrka: pondělí 30. prosince 2019

AJ

Anna Jindrova

Recruiter Brunel Czech Republic Prague

Související pracovní nabídky

    Job Alert

    Send me an email with the latest vacancies matching Projektový Manažer - Prague

    Vyhledávaný dotaz je neplatný nebo poškozený. K odebírání nových pracovních nabídek jste již přihlášen/a.
    Četnost zasílání upozornění není správně vyplněna.
    Prosím, zadejte platnou emailovou adresu.
    When creating a Job Alert you agree to our Privacy Statement. You can adjust or cancel your Job Alert at any time.

    Potvrzení bylo zasláno na