Pro optimální navržení webové stránky a její neustálé zlepšování používá Brunel soubory cookies. Pokud s používáním cookies souhlasíte, můžete dále pokračovat v prohlížení těchto stránek.  
Více informací můžete nalézt v zásadách ochrany soukromí.

Kompetentně, rychle a flexibilně 

Nabízíme Vám kompletní zastřešení Vašich projektů v engineeringu od automotive, přes design a kvalitu až po projektový management. V IT řešíme projekty v business a industrial IT .

Disponujeme dlouholetými, fundovanými znalostmi o nejrůznějších odvětvích a oborech stejně jako o regionálních, národních a mezinárodních pracovních trzích. Proto Vám můžeme kdykoli nabídnout služby šité na míru, které přesně budou přesně vyhovovat Vašim potřebám a specifickým požadavkům trhu. 

10.000

odborníků po celém světě

885

mil. euro obrat v roce 2016

97

poboček na celém světě

Pro zrealizování Vašich projektů disponujeme vysoce kvalifikovanými inženýry, informatiky, techniky nebo manažery s potřebnými znalostmi a schopnostmi. Nezávisle na délce nebo komplexnosti projektu poskytujeme svým zákazníkům podporu napříč celým procesním řetězcem a vývojem produktů formou vysoce odborného consultingu, flexibilního personálního plánování a spolehlivého zastřešení projektů.

V Německu navíc máme tři vývojová centra Brunel Car Synergies s kompetencemi v oblasti engineeringu, konstrukce zkušebních zařízení, vývoje hardwaru a softwaru a realizujeme komplexní služby v oblasti vývoje a testů pro mobilitu budoucnosti.

Brunel Car Synergies
;
The World of Brunel