Pro optimální navržení webové stránky a její neustálé zlepšování používá Brunel soubory cookies. Pokud s používáním cookies souhlasíte, můžete dále pokračovat v prohlížení těchto stránek.  
Více informací můžete nalézt v zásadách ochrany soukromí.

Prvotřídní projektová řešení 

Jako přední poskytovatel engineeringových služeb v německy mluvících zemích a v Česku reprezentujeme již více než 20 let špičková projektová řešení v celém spektru moderního engineeringu a IT. V nejrůznějších odvětvích a napříč celým procesním řetězcem zajišťujeme trvalý úspěch našich klientů - od středně velkých „hidden champions“ až po globální hráče.

Správné řešení v jakoukoli dobu 

Disponujeme dlouholetými, fundovanými znalostmi o nejrůznějších odvětvích a oborech stejně jako o regionálních, národních a mezinárodních pracovních trzích. Proto Vám můžeme kdykoli nabídnout služby šité na míru, které přesně vyhovují Vašim potřebám a specifickým požadavkům trhu. 

Spektrum našich služeb

3000

vysoce kvalifikovaných odborníků   

250

obchodních zástupců

45

poboček 

Progresivní služby v oblasti vývoje

V našich certifikovaných a akreditovaných vývojových centrech společnosti Brunel Car Synergies GmbH poskytujeme prvotřídní projektová řešení v oblastech navrhování hardwaru a softwaru, zkoušek a validace, koncepce, výpočtu a konstrukce zkušebních zařízení. 

Získejte více informací o našich vývojových službách

Naše specializace

 • Automotive

  Automotive

 • Business IT

  Business IT

 • Průmyslové IT

  Průmyslové IT

 • Strojírenství

  Strojírenství

 • Letectví

  Letectví

 • Energetika

  Energetika

Příklady projektů

O našich špičkových projektových řešeních se přesvědčilo již více než 1 000 zákazníků.

Přesvědčte se sami