Na čem se podílíme

Brunel Foundation

Brunel Foundation je nezávislá nadace, která odráží sociální angažovanost společnosti Brunel a našich zaměstnanců. Aktivity Brunel Foundation se soustředí na předávání a využití vědomostí a know-how našich zaměstnanců pro sociální iniciativy, na finanční podporu projektů a rozvoj a podporu sociálních iniciativ. Obsahově se nadace soustředí na tři hlavní oblasti: vzdělání, inovace a zvýšení povědomí o sociálních tématech. V roce 2015 pomohla nadace Brunel Foundation mimo jiné v rámci Make-A-Wish-Business-Challenge smrtelně nemocným dětem a navíc uvedla do života projekt CoderDojo, v němž mohou děti učinit první kroky v oblasti informatiky a programování a tak se přiblížit digitalizaci.

Více o Brunel Foundation se dozvíte zde.

Volvo Ocean Race 

Volvo Ocean Race je považován za nejtvrdší jachtařskou regatu na světě. Každé tři roky urazí soutěžní týmy za devět měsíců a v devíti etapách 72 000 kilometrů ve vodách čtyř oceánů.

Po ročnících 1997 a 2005 se koncern Brunel International se svými národními společnostmi již potřetí zúčastil závodu Volvo Ocean Race coby sponzor a vyslal tak při regatě 2014/15 do závodu svůj soutěžní tým. Ze sedmi mezinárodních družstev získal tým společnosti Brunel po devíti etapách nakonec krásné druhé místo.

 Jachting a práce poskytovatele engineeringových služeb jsou v mnoha ohledech srovnatelné: Vše se točí kolem toho, abyste měli na palubě správné lidi a dělali správná rozhodnutí. Týmová práce, spolehlivost, ctižádostivost a dynamika – tyto vlastnosti jsou důležité jak na širém moři, tak i v oblasti špičkových technologií, v nichž společnost Brunel působí. Všichni zúčastnění, na souši i na vodě, sledují společný cíl – postupovat zcela profesionálně, férově, efektivně a spravedlivě.  

 Pro zaměstnance firmy Brunel se stal jachtařský tým již dávno pevnou součástí firemní kultury: Společné fandění a podpora týmu Brunel spojuje mladé talentované zaměstnance a zkušené odborníky stejně jako různé národnosti po celém světě napříč všemi našimi 97 pobočkami.

 

Více informací e o mezinárodní jachtařské regatě a „námi získaném“ druhém místě v nejtěžším námořním závodu na světě naleznete zde